Úvodní stránka » O nás

kraken_logo_RGB.png

O nás

Společnost Naturgarden s.r.o. byla založena 22.7.2015. Pro její současnou podobu a nápň činnosti byl ale rozhodující rok 2017, kdy se podařilo uzavřít smlouvu s provozovatelem zámeckého areálu na Loučeni o pronájmu krásných prostor umístěných přímo v budově zámku. Od sezony 2017 tedy společnost provozuje tamní restauraci Vtipná Kaše a poskytuje další servis v oblasti občerstvení návštěvníků areálu.


nádvoří.jpg


Rozšíření činnosti o nabídku rozvozu hotových jídel pro externí zákazníky z řad organizací a firem přišlo jako reakce na konkrétní poptávky od společností sídlících v dojezdové vzdálenosti naší restaurace a celkově se zvyšulící poptávce po této službě ve společnosti.

Zázemím kde vaříme nabízená jídla a také místem odkud jsou následně distribuována je tedy zámecká kuchyně na Loučeni.


Zámek s labyrinty z vrchu.jpg


Jelikož máme úctu k tradičnímu řemeslu, a vaření v duchu “domácí kuchyně” je pro naši práci od začátku na prvním místě, tak ani při zvyšování objedmu produkce nesaháme v žádném případě k nákupu polotovarů, umělých náhražek ani chemických dochucovadel. Jídlo tak u nás vzniká od samého základu a jsme proto schopni kontrolovat jeho kvalitu od přejímky surovin a jejich skladování, přes samotnou přípravu za použití tradičních postupů i moderních technologií až po doručení na váš stůl či výdejové místo firem a organizací.


IMG_4649.jpeg


PROSÍME O ZPĚTNOU VAZBU

Jedině pokud budeme vědět, že jste s našimi službami a kvalitou jídel spokojeni, můžeme být spokojeni i my.

Jakékoli vaše připomínky či náměty a návrhy ke zlepšení, rádi uslyšíme. Pouze ve spolupráci s vámi, našimi zákazníky, budeme i nadále schopni poskytovat servis a dodávat jídlo té nejvyšší kvality.

Děkujeme, Váš team Kraken gastro servis.

NG_logo_01 (kopie).png


59,- Kč za Menu

startovní dotovaná nabídka na 14 dní

Kontakt

Naturgarden s.r.o.
Lipník 183, 294 43 Čachovice
+420 603 531 147
04257014
DIČ CZ04257014

 

EET

zákon o evidenci tržeb